Complex

De vereniging heeft ong. 60 tuinen, gelegen in het schootsveld van de Sonnenborgh, een vestigingswerk langs de singel. We hebben 3 terreinen. Minstroom zuid en noord en het Stroes terrein. Met ┬▒ 80 actieve leden en zeker zoveel mee-tuinders.

Ingangen:

Minstroom zuid via hekken langs het wandelpad Minkade naar de Abstederdijk langs de Minstroom.

Minstroom noord via de gang tussen de huizen van Zonstraat 21E en 23 door.

Stroes terrein via de poort langs Abstederdijk 182.

Openbaar vervoer:

Bus 8 vanaf het Centraal Station richting Diaconessen Ziekenhuis halte Oosterstraat uitstappen. 10 meter teruglopen naar de Oudwijkerdwarsstraat, links af naar de Zonstraat lopen en via het pad tussen de huizen van Zonstraat 21E en 23 bereik je het complex, waar de Gladjool staat.

 

Dit vind je misschien ook leuk...