Tuinkalender 2020

De tuinkalender geeft een overzicht van de klusdagen, open dagen, vergaderingen en de gezamenlijke gebeurtenissen voor het komende jaar. Kijk naar de update hieronder voor de nieuwste aanpassingen van de kalender. Wijzigingen i.v.m. corona.

Update van 20 oktober van de tuinkalender:

31 oktober: klussendag in clusters van twee uur gaat niet door wegens te kort aan klussen

7 en/of 14 november: snoeien pitvruchten door Willem

21 november ochtend: mestrijden

21 november middag: 15.00 uur ALV in Podium Oost.

De klussendag van 13 juni is getransformeerd naar hagendag. 10.00 uur verzamelen bij de Gladjool. Wanneer je een andere klus wilt oppakken op eigen tijdstip informeer dan bij het bestuur wat er nog kan gebeuren.

De namen onder organisatie in de kalender zijn nog onder voorbehoud. 

De GroenmoetjeDoen!-dag van juni 2020 wordt door de Corona uitbraak verplaatst naar waarschijnlijk oktober/ november is Meer weten over GroenMoetJeDoen

Vanwege de beperkingen en onzekerheden die het Coronavirus met zich meebrengt, vindt Struinen in de Tuinen Utrecht dit jaar niet op het gebruikelijke moment in juli plaats. In plaats daarvan schuift de editie naar zondag 6 september 2020!  Meer weten over Struinen in de Tuinen

Dit vind je misschien ook leuk...