Is het een winkel?

Mierikswortel in ’t winkeltje

Het is geen winkel in de traditionele zin, immers maanden kan onze ‘pop-up-store’ leeg staan, maar in het voorjaar kan er zomaar wat staan. Op het erf van de Gladjool voor de teil bij het waterpunt begint het seizoen vaak met een aangebroken netje met plantuitjes, of al mooi uitgelopen aardappelen. Gevolgd door bloemstekken of voorgetrokken groente en een verfrommeld zakje met nog wat zaadjes. Dit jaar is het aanbod uitgebreid met kruiden en materialen in de vorm van takken van laurier en rozemarijn en een briefje met verwijzing naar 30 x 30 tegels. 

Soms zijn er ook verzoeken die via de website of facebook naar buiten komen. ‘Wie heeft er nog wat zaad over van de paarse mosterd?’ 

Is het een winkel, pop-up-store of weggeefwinkel? Geef het de naam die je zelf wilt en doe mee met het doneren en meenemen van plantgoed en tuinmaterialen. Bijkomend voordeel: het is coronaproof.

Ellen van Rooden

Dit vind je misschien ook leuk...