Bericht van het bestuur

Over de tuinschouw en komende tuin data voor je agenda

De tuinen zijn geschouwd in september en commissie constateert dat het complex er erg mooi bij ligt dit jaar. Ze vragen zich af of het door corona komt. In ieder geval voor iedereen complimenten. Het bestuur bedankt de schouwcommissies.

Agenda

31 oktober klussendag nieuwe stijl > er wordt gewerkt in clusters van twee uur

7 en 14 november Komt Willem pitvruchten snoeien. Geef je op via Bernadet. Zie mail Lara 27 september.

21 november In de ochtend kan er weer mest gereden worden. Te bestellen bij Carlien Pluis. Verdere gegevens volgen nog per mail.

21 november In de middag om 15.00 uur najaars Algemene Leden Vergadering in Podium Oost. Zoals te begrijpen is de Gladjool vanwege corona geen geschikte lokatie. De stukken voor de vergaderingen volgen. Op de agenda staat i.i.g. wijzigingen in het Huishoudelijk Reglement. Zie hiervoor in je mailbox de mail van Reinier van 19 oktober.

Kijk hier de agenda van 2020

Dit vind je misschien ook leuk...