Aanmelden lidmaatschap niet meer mogelijk

Beste mensen,

Helaas heeft het bestuur moeten besluiten om de wachtlijst voor mensen die lid willen worden van onze vereniging te sluiten. Er staan meer dan 120 mensen op de wachtlijst en er komen maar 2 of 3 tuinen per jaar vrij. De wachttijd voor een tuin loopt nu tegen de 20 jaar. Er blijven zich nog steeds veel mensen aanmelden en de communicatie met aanmelders is behoorlijk tijdrovend; vandaar dat we besloten hebben de wachtlijst te sluiten. Voor iedereen is dit frustrerend.

Kijk ajb bij andere verenigingen of ze nog wel plek hebben of klop bij buurttuinen aan of je mee kan doen; wordt vrijwilliger bij de tuinen van Utrecht Natuurlijk (zoals b.v. Food for Good) of kijk in je woonomgeving of er een stukje grond is die je met buurtbewoners zou kunnen omtoveren. Laat dan de gemeente weten wat je wilt.

Lees voor meer alternatieven.https://tuindersverenigingabstede.nl/2018/09/16/lid-worden/

Dit vind je misschien ook leuk...