Om op te halen…

Wie wil overnemen.. Eetbaar groen is een initiatief van park Oosterspoorbaan. Jaren hebben mensen hier met plezier in de houten bakken getuinierd. Maar blij met het tuinieren zijn mensen doorgegroeid naar een grotere tuin of verhuisd en gaat het initiatief ermee stoppen. Zijn er tuinders van ons die materiaal wat nu vrij komt kunnen gebruiken? Het zou mooi zijn om te kunnen doorgeven en recyclen. Het werkstation staat in het park op de kop van de  Hulsthof.

Wat is er te geef?

  • De houten pallet bakken (zie foto 1, niet allemaal meer in heel goede staat maar een paar nog wel redelijk)
  • aarde uit de pallet bakken
  • aarde uit de kunststof bakken (foto 2)
  • houten opberghok met stalen frame (foto 2)
  • Hulp met opruimen van niet-recyclebare onderdelen is ook zeer welkom! 
  • Heb je interesse? Neem contact op met oosterspoorbaan@gmail.com of tuindersverenigingabstede@gmail.com 

Ellen van Rooden

houten pallet bakken
kunststof bakken met aarde

Dit vind je misschien ook leuk...