Onderwerp: Dienstverlening en vroegboekactie

Dit is de brief van de Bolster die 24 oktober 2020 op de deurmat viel.


Beste Volkstuinierder,                                                                                                                                                                                

Heb jij ook zo’n zin in een frisse start van het nieuwe moestuinseizoen? Over een paar maanden is het zover. Wij zijn er in ieder geval helemaal klaar voor. De voorraad van al onze biologische zaden is weer mooi aangevuld.Je kunt dus heerlijk rondneuzen in onze webshop tussen alle groenten, kruiden, bloemen, kiemgroenten en groenbemesters die we te bieden hebben. Er vinden wel een aantal veranderingen in onze dienstverlening plaats, die mogelijk van invloed kunnen zijn op bestellingen van tuinverenigingen. 

Wat verandert er voor de tuinvereniging?
Gezien de enorme drukte het afgelopen jaar en de verwachte drukte het komende seizoen, moeten we keuzes maken en bepalen wat voor ons realiseerbaar is in onze dienstverlening. Helaas hebben we moeten besluiten de staffelkorting voor tuinverenigingen aan te passen en de extra service voor inpakken en factureren niet meer aan te bieden.Voor alle bestellingen geldt vanaf 16 november dat we de zakjes in één pakket bezorgen. We verpakken ze niet meer apart per lid van de tuinvereniging. Een pakbon en factuur worden bijgevoegd. Dat betekent dat we ook niet meer apart factureren per lid van de vereniging. Daarnaast geldt voor tuinverenigingen een aangepaste staffelkorting. Dit zijn de nieuwe kortingstaffels: 

 • > 5% korting vanaf € 50,-
 • > 10% korting vanaf € 100,-
 • > 20% korting vanaf € 250,-
 • > 25% korting vanaf € 500,- 

De staffelkorting geldt bij bestellingen via de webshop, email, telefoon of papieren bestellijst. Verder is de korting alleen van toepassing op kleinverpakkingen. Er is geen minimale afname, alleen bij bestellingen onder de € 20,- rekenen wij verzend/administratie kosten. We realiseren ons dat deze veranderingen mogelijk impact hebben op tuinverenigingen bij het bestellen van onze zaden. Onze excuses voor het eventuele ongemak.


Vroegboekactie met 10% extra korting

Om het nieuwe seizoen in te luiden én om de verwachte drukte van het nieuwe seizoen een beetje te spreiden, start vanaf 16 november aanstaande onze jaarlijkse vroegboekactie. Hiermee geven we 10% korting op online bestellingen via onze webshop. De korting geldt niet voor bestellingen via e-mail, telefoon of papieren bestellijst. Deze actie loopt van 16 november t/m 18 december 2020 (*zie verdere actievoorwaarden). Ook verschijnt dan de nieuwe catalogus voor seizoen 2021, met het nieuwe bestelformulier.Natuurlijk kunnen tuinverenigingen ook meedoen met de vroegboekactie. Je profiteert van 10% extra korting als je online bestelt, terwijl ook de staffelkorting van toepassing is. Hoe werkt het?
Bestel je voor het eerst bij De Bolster? Maak dan eerst een account aan. Ga naar de homepage www.bolster.nl en klik op ‘inloggen’ in de rechterbovenhoek. Maak een account aan en bestel vervolgens jouw favoriete zaden. Gedurende de actieperiode wordt standaard 10% korting gegeven in je winkelwagen op alle artikelen waar de korting voor geldt. De korting wordt automatisch verrekend. Heb je al vaker besteld bij De Bolster, maar niet via de website? Ga naar de homepage www.bolster.nl en klik op ‘inloggen’ in de rechterbovenhoek. Op deze pagina kun je met het e-mailadres van jouw tuinvereniging inloggen op jouw account. Ben je je wachtwoord vergeten? Klik dan op de link ‘wachtwoord vergeten’ en maak eerst een nieuw wachtwoord aan. Hiervoor ontvang je een e-mail, waarna je kunt inloggen en bestellen. Gedurende de actieperiode wordt standaard 10% korting gegeven in je winkelwagen op alle artikelen waar de korting voor geldt. De korting wordt automatisch verrekend.


Vragen?

Als je nog vragen hebt, dan staat onze klantenservice voor je klaar. Je kunt een e-mail sturen naar info@bolster.nl of ons bereiken tijdens kantooruren op telefoonnummer 0578 621433.Nieuwsbrief
Wil je altijd op de hoogte blijven van biologisch tuinieren en iedere maand een handig overzicht ontvangen van de gewassen die je kunt zaaien? Via onze website (https://www.bolster.nl/nieuwsbrief/t1293) kun je je aanmelden voor onze maandelijkse nieuwsbrief, boordevol praktische tips, nieuwe gewassen en makkelijke recepten. De Bolster staat garant voor kwaliteit; daar doen we iedere dag ons best voor. Veruit de meeste rassen produceren we volledig in eigen beheer. In het gecertificeerde productieproces controleren wij doorlopend de kwaliteit en kiemkracht van onze zaden en hanteren daarbij een kwaliteitsnorm die hoger ligt dan de algemeen geldende minimale kiempercentages voor gewassen. Een succesvolle teelt begint met zaden van de beste kwaliteit.  We wensen alle leden van de tuinvereniging alvast een succesvol teeltseizoen! Met hartelijke groet,Het Bolster team  

 *Wat zijn de voorwaarden van de vroegboekactie?

 • De vroegboekactie loopt van maandag 16 november 00.01 uur tot en met vrijdag 18 december 23.59 uur.
 • Tijdens deze periode ontvang je 10% korting op jouw bestelling.
 • Deze korting geldt alléén als je online bestelt via de webshop op www.bolster.nl en als je bestelling betaald is tijdens de actieperiode.
 • De korting geldt niet voor bestellingen via e-mail, telefoon, papieren bestellijst of via wederverkopers van zaden van De Bolster.
 • De korting geldt voor alle kleinverpakkingen, kiemschaaltjes, zadenpakketten en de Easy-sprout.
 • De korting geldt niet voor cadeaubonnen en grootverpakkingen (10 gram, 100 gram, 250 gram, 1 kilo en meer).
 • De korting wordt automatisch verrekend in jouw winkelwagen. Je hebt geen kortingscode nodig.
 • De staffelkorting is ook geldig tijdens de periode van de vroegboekactie. Je ontvangt dan bijvoorbeeld bij een bestelling vanaf 50 euro de 5% staffelkorting en ook de 10% vroegboekkorting.
 • Bij bestellingen onder de €20,- rekenen wij verzend/administratie kosten.