Emma en de Gladjool

Emma Bourguignon, student aan de HKU, heeft zich de afgelopen maanden verdiept in Tuindersvereniging Abstede. Wie zijn de tuinders, wat drijft hen, wat verbindt hen met elkaar? Daarin had clubhuis de Gladjool voor haar een centrale plaats. In haar afstudeerproject heeft ze de ‘ziel’ van dit gebied en zijn gebruikers proberen te vangen. Ze presenteert de resultaten van dit onderzoek en haar verwerking in een scenografische opstelling op de tuin. Alvast een tipje van de sluier opgelicht: het plezier van de tuinders raakte haar het meest.

Je kunt haar presentatie bekijken van 16 t/m 19 juni 2021, dagelijks van 13.00 tot 17.00 en van 19.00-21.00 uur. Ga naar Maliesingel 74A (ingang Hiëronymuserf) en dan begeleidt Emma je vanaf daar naar de tuinen.https://hkutheaterpresenteert.nl/take-space/

Dit vind je misschien ook interessant...