Panorama Mestdag

Voor de jaarlijkse Mestdag op 20 november hadden we vooraf het kruiwagenpark gecheckt, een schema voor de mest-uitgifte gemaakt, de buurt ge├»nformeerd en de gemeente gevraagd de paal weg te halen. Dit jaar was er veel animo voor de mest. Er waren slechts twee ladingen beschikbaar, dus het was een gepuzzel om iedereen blij te maken. Maar het is weer gelukt!   

De boer uit Bunnik kwam om half negen de eerste lading lozen. Met veel enthousiasme slonk de berg en was deze verdwenen toen de volgende lading om half elf kwam. We hadden gezorgd voor warme chocolademelk met slagroom, muffins en wafels. Ook de boer werd daar blij van. 

Om half twee lag alle mest op de landjes. De kruiwagens en mestvorken werden gewassen, de stoep geveegd en gesopt. Iedereen weer bedankt voor de inzet om dit tot een geslaagde dag te maken!

Carlien en Gwyon

Dit vind je misschien ook leuk...